Privatbanka Vám přináší exkluzivní příležitost investovat do dluhopisů skupiny Penta. Staňte se i Vy součástí úspěšného investičního příběhu a zhodnoťte výhodně své finance.

Pro Vás jako klienta je investování do dluhopisů velmi podobné uložení peněz na termínovaném vkladu - i zde své peníze investujete na určité období a po jeho uplynutí dostanete zpět celou investovanou částku i s příslušným fixním výnosem. Samozřejmě investování do dluhopisů má i svá specifika - přečtěte si více.

Požádejte o nezávaznou konzultaci s privátním bankéřem
a zjistěte více o dluhopisech PENTA PUBLIC CZ

PROJEKTY FINANCOVANÉ I DLUHOPISY SKUPINY PENTA

Fakta o dluhopisech v nabídce Privatbanky

Od roku 2007 aranžovala Privatbanka pro společnosti skupiny Penta již 234 emisí
dluhopisů v objemu převyšujícím 57 miliard CZK.
Výnosy a jmenovitá hodnota všech 124 dosud splatných emisí byly vždy vyplaceny řádně a včas.
Klientům jsme na výnosech vyplatili již více než 4,3 miliardy CZK.

Korporátní dluhopisy

Pokud patříte mezi investory, kterým nestačí výnosy na termínovaných vkladech a zároveň preferujete pravidelnou výplatu stabilních výnosů, nabízíme Vám možnost investování do korporátních dluhopisů.

Pro Vás jako klienta je investování do dluhopisů velmi podobné uložení peněz na termínovaném vkladu - i zde investujete své finance na určité období a po jeho uplynutí dostanete zpět celou investovanou částku i s příslušným fixním výnosem. Je zde však jeden důležitý rozdíl: peníze investované do termínovaných vkladů jsou chráněny Fondem pojištění vkladů, přičemž u dluhopisů se investor spoléhá pouze na solventnost emitenta - jeho schopnost včas splatit své závazky. Mimořádně důležitá je proto finanční stabilita společnosti, která dluhopisy vydává. U dluhopisů v nabídce Privatbanky jsou emitentem společnosti z ekonomicky silné a diverzifikované skupiny PENTA.

CO JE KORPORÁTNÍ DLUHOPIS A NA JAKÉM PRINCIPU FUNGUJE?

Jako investor koupí dluhopisu půjčujete na určité období peníze tomu, kdo dluhopis vydává (emitentovi). Emitent Vám za to pravidelně vyplácí dohodnutý úrokový výnos a při splatnosti dluhopisu vyplatí zpět jmenovitou hodnotu dluhopisu.
Ve srovnání s termínovanými vklady není investice do dluhopisů chráněna Fondem ochrany vkladů Slovenské republiky. Na druhé straně, korporátní dluhopisy přinášejí investorovi mnohem vyšší výnos a možnost jejich prodeje i před splatností.
Ze široké nabídky korporátních dluhopisů si naši klienti nejčastěji vybírají dluhopisy ekonomicky silné a diverzifikované skupiny PENTA, které můžete získat exkluzivně pouze v Privatbance.